Verbouwing

Sinds begin juni zijn wij met zijn allen de trotse eigenaars van een nieuw clubgebouw. Dat willen we graag uitbouwen tot een sportaccommodatie met twee sportzalen en een gemeenschapsruimte. Wij willen hiermee in de eerste plaats een thuis voor onze vereniging realiseren en geloven dat deze het verenigingsgevoel en het sportplezier van onze leden gaat verhogen.

De verbouwing van het pand bestaat uit een deel op de benedenverdieping en een deel op de bovenverdieping.Op de benedenverdieping willen wij een zaal voor verdedigingsporten (dojo) creëren, de bestaande sanitaire voorzieningen moderniseren en uitbreiden, twee kleedkamers realiseren en een gemeenschappelijke ruimte inrichten.Op de bovenverdieping willen wij de bestaande oppervlakte uitbreiden door de twee afzonderlijke daken te overspannen en zo een grote sportzaal creëren met twee kleedkamers en een multifunctionele sportvloer.Het gehele pand dient elektrotechnisch, warmte-technisch en klimaat-technisch (luchtbehandeling) te worden gemoderniseerd.

Omnisport2B wil deze sportaccommodatie graag ontwikkelen met het oog op volgende doelstellingen:

⦁ Identiteit: dak boven het hoofd, voordelen voor alle afdelingen;

⦁ Zelfstandigheid: minder afhankelijkheid van de beschikbaarheid en de staat van huurlocaties;

⦁ Kostenbesparing: minderkosten door minder huur, verhuurmogelijkheden brengen opbrengsten;

⦁ Binding: leden en ouders kunnen even blijven hangen, vergaderingen;

⦁ Sociale functie: meer interactie; feestjes, kamp…

⦁ Verbreding: uitbreiden sportaanbod, mogelijkheden uitbreiden voor ouderen, gehandicapten, scholen